شرایط اقساط سایت نابغه‌ها

باهدف ارتقاء سطح علمی علاقه‌مندان به آموزش‌های برنامه نویسی و کمک و مساعدت مالی به آنان بسته‌ی آموزش فریم‌ورک فلاتر بصورت اقساط هم در اختیار داوطلبین قرار می گیرد.

شرایط خرید اقساطی : 

1 – حتما قبل از خرید بسته آموزشی، شرایط خرید و استفاده از محصول را باید مطالعه نمائید.
2 – بسته آموزش فریم‌ورک فلاتر به صورت مجموعه‌ای مرتبط به هم می‌باشد که پس از خرید و پرداخت قسط اول به مبلغ 1 میلیون تومان با دسترسی محدود در اختیار شما قرار می‌گیرد.
3 – قیمت بسته‌ی کامل فلاتر مبلغ 5 میلیون تومان می‌باشد و شما پس از خرید مرحله اول، باید ماهیانه مبلغ 1میلیون تومان واریز بفرمایید تا سایر ویدیوها در اختیار شما قرار بگیرد.
4 – چنانچه در پرداخت وجه و خرید سایر قسمت‌های آموزش مشکلی داشتید، قبل از موعد پرداخت قسط بعدی حتما موضوع را به کارشناسان سایت از طریق تیکت اطلاع دهید تا سریال شما بلاک نشود. ( قوانین ثبت تیکت در انتهای همین صفحه ذکر شده. تیکتی که مطابق با قوانین درخواستی ثبت نشود، به صورت خودکار حذف خواهد شد )
5 – با توجه به تحویل بسته، پیوستگی آموزش، حفظ مالکیت معنوی اثر برای مالک و اثر بخشی آموزش‌ها، چنانچه اقدام به خرید نمودید، حتما بسته را بصورت کامل خریداری و وجه آن‌را بصورت ماهیانه پرداخت تا در پایان زمان مقرر دسترسی همه ویدئوها در اختیار شما قرار گیرد.
6 – مجددا تاکید میگردد پس از خرید و دریافت چند ویدئو در صورتی که بدون اعلام به مسئولین سایت برای ادامه خرید ویدئو اقدام نکنید و مدتی از زمان آن بگذرد سریال بسته آموشی به صورت کامل مسدود خواهد شد.
7 – اگر با پرداخت وجه و خرید اولیه و دسترسی به برنامه، فایل های زیپ دانلود شدند، به هیچ وجه امکان بازگشت وجه وجود ندارد.
8 – در صورتی که بعد از خرید اولیه، پرداخت وجه و مشاهده ویدیوها، مایل به خرید مابقی ویدئوها و ادامه آموزش نبودید، به جهت حفظ مالکیت اثر، سریال شما بلاک و دسترسی شما هم به صورت کامل از پکیج قطع خواهد شد. ضمناً مبلغ دریافتی به هیچ وجه بازگشت داده نمیشود.
9 – تا تهیه کامل ویدئو ها و پرداخت کامل اقساط، امکان عضویت در کانال اطلاع رسانی فلاتر و شرکت در وبینارها امکان پذیر نمی‌باشد.

چنانچه با تمامی شرایط بالا ونحوه خرید اولیه واقساطی وقوانین ومقررات استفاده از محصولات نابغه ها موافق بودید، مطابق با آموزش‌های زیر عمل کنید :

1 – داخل سایت ثبت نام میکنید. آموزش ثبت نام در سایت

ghest 1

2 – وارد ناحیه کاربری میشید و روی تیکت ها کلیک میکنید

ghest 2

3 – بعد روی ارسال تیکت جدید کلیک کنید.

ghest 3

4 – بعد روی پاسخ سوالاتم را پیدا نکردم کلیک کنید.

gheest 4

5 – از قسمت دپارتمان، دپارتمان مالی را انتخاب کنید :

ghest 5

6 – و بعد نوع تیکت را اقساط انتخاب کنید :

ghest 6

7 – قسمتی که خیلی مهمه !! عنوان تیکت دقیقاً باید به این شکل نوشته شود : اسم فامیل – A
توجه !! اسم و فامیلتون را به صورت فارسی بنویسید. بعد یک اسپیس یا فاصله و بعد خط تیره ((-)) و بعد دوباره فاصله و بعد حرف A انگلیسی به شکل بزرگ. اگر به این شکل ننویسید تیکت به صورت خودکار پاک میشود.

ghest 7

8 – بعد داخل محتوای تیکت این متن باید نوشته شود :
اینجانب نام و نام خانوادگی در تاریخ 00 / 00 / 1400 ، شرایط و قوانین اقساط و همچنین شرایط و قوانین استفاده از پکیج‌های سایت آموزشی نابغه‌ها را با دقت زیاد مطالعه کرده و به صورت کامل می‌پذیرم و با آگاهی کامل از تمام قوانین، میخواهم از اقساط و پکیج‌های آموزشی سایت نابغه‌ها استفاده کنم.
بعد از اینکه متن بالا را نوشتید باید زیر این متن تاریخ دقیق پرداخت قسط‌ها را به همراه مبلغ مشخص کنید. در عکس یک مثال را مشاهده میکنید :

ghest 8

چند نکته :
1 – فقط زمانی که قصد پرداخت قسط اول را داشتید، تیکت ثبت کنید.
2 – مبلغ زیر 1 میلیون تومان قابل قبول نمی‌باشد و 1 میلیون کف پرداختی در نظر گرفته شده است
3 – مبلغ اقساط میتواند بیشتر از 1 میلیون تومان باشد، به فرض شما میتوانید قسط های 2 میلیون تومانی پرداخت کنید.
4 – زمانی که تیکت ثبت کردید، از ثبت تیکت جدید خوداری بفرمایید. حتی اگر تیکت شما بسته شده بود، با ارسال پاسخ به همان تیکت قبلی، تیکت شما دوباره باز خواهد شد.
5 – قبل از ثبت تیکت، هر سوالی دارید با کارشناسان ما صحبت کنید تا ابهامی نداشته باشید.