شرایط و قوانین سایت نابغه‌ها

مقدمه

 • رشد و توسعه تکنولوژی و ضرورت استفاده از رایانه در دنیای صنعتی امروز امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. به جهت استفاده مطلوب از رایانه، آشنایی با برنامه‌ها و نرم افزارهای متعدد، آموزش و یادگیری برنامه‌ها و نرم افزارهای به روز و پر کاربرد می تواند ما را به اهداف پیش رو و افق‌های دور دست رهنمون سازد.
  امید است با مطالعه دقیق ضوابط و مقررات اعلامی در انتخاب محصول دقت لازم را به عمل آورید تا پس از خرید، لذت و بهره کافی از محصول برای شما حاصل گردد.
  متن حاضر، قرارداد لازم‌الاجرا بین کاربر سایت («شما» و یا «خریدار») و فروشگاه اینترنتی نابغه‌ها است. سایت نابغه‌ها در ایران مدیریت‌ شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. درصورتی‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از آموزش‌های سایت نابغه‌ها را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات («قرارداد») را به طورکامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از وبسایت و یا عضویت در آن نماید.
  استفاده از سایت نابغه‌ها، اقدام به عضویت، اقدام به ورود کاربر به وب‌سایت و خرید از سایت، به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. ما میتوانیم در هر زمان سیاست‌های سایت خود را تغییر دهیم. تغییرات اطلاع رسانی شده و در صورت ادامه استفاده شما از وبسایت به معنای پذیرش سیاست‌های جدید از طرف شما می‌باشد.
  به‌منظور تسهیل مطالعه برای کاربر، مفاد هر ماده در بخش های مرتب شده، برای شما فراهم‌شده است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در قرارداد حاضر، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی فی‌مابین کاربر و نابغه‌ها محسوب می‏‌شود.

مالکیت معنوی و مجوز استفاده از محصولات :

 • مالکیت محتوا یا مجوز بهره‌بردای از محتوا، فقط متعلق به مدرس (تولیدکننده اصلی محتوا) می‌باشد. کلیه‌ی محتوای موجود در نابغه‌ها مشمول حقوق مالکیت معنوی و حقوق مؤلف می‌شود. شما با رعایت حقوق مالکیت معنوی، به رشد و توسعه‌ی محتوای آموزشی فارسی کمک می‌کنید.

 • مبلغ پرداخت شده کاربر صرفاً به معنای حق مجوز بهره برداری شخصی و غیرتجاری بوده و مالکیت مادی و معنوی بسته‌های خریداری شده متعلق به آقای امیرحسین معلمی می‌باشد.

 • کاربر با پذیرش قوانین وب سایت نابغه ها، می‌پذیرید هیچ حقی نسبت به بازتوزیع، کپی، تغییر، انتقال و واگذاری، فروش، اجاره، ویرایش، پخش در شبکه های اجتماعی، اقتباس بسته های آموزشی خریداری شده و... به صورت کلی یا جزئی را ندارد. برای کمک به پیشرفت نابغه‌ها، لطفا دیگران را به استفاده از وبسایت ما تشویق کنید.

 • در صورت کشف تخلفات کاربر در موارد 3 قرارداد یا هر گونه سوءاستفاده دیگر از جمله : حمله به وب سایت یا پلیر اختصاصی بسته‌های آموزشی، مالک وب سایت نابغه ها می‌تواند حساب کاربری کاربر متخلف را بدون اطلاع قبلی به ایشان یا تشریفات خاص مسدود نماید و مبالغ پرداختی نیز قابلیت استرداد ندارند. علاوه بر اختیار مالک وب سایت مبنی بر مسدودی حساب کاربر متخلف، ایشان می‌تواند تحت عناوین کیفری و حقوقی علیه کاربر متخلف طرح دعوا و مطالبه خسارت نماید.

قوانین ایجاد حساب کاربری :

 • برای استفاده از سایت نابغه‌ها بایستی هر کاربر ( شخص حقیقی ) یک حساب کاربری ایجاد نماید.

 • کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته‌شده در زمان ثبت‌نام و خرید محصول را به‌صورت صحیح و به‌روز وارد کند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام‌شده شخص کاربر است. در صورت ایجاد تغییر در اطلاعات، کاربر ملزم به تغییر و به‌روزرسانی اطلاعات است، در غیر این صورت تا زمان به‌روزرسانی اطلاعات، اطلاعات قبلی مبنای عمل قرار می‌گیرد.

 • کاربر موظف است صرفاً با ایمیل و شماره متعلق به خود نسبت به ثبت‌نام در سایت نابغه‌ها اقدام نماید.

 • جهت خرید محصول از سایت نابغه‌ها، اگر نام و نام خانوادگی و شماره موبایل ثبت شده در سایت، با نام و نام خانوادگی کارت پرداخت کننده یکسان نباشد، سفارش شما تایید نخواهد شد.

 • هر شخص می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشد.

 • مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که درنتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفاً بر عهده وی است. کاربر بدین‌وسیله موافقت می‌نماید هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعاً به نابغه ها اطلاع دهد. تا زمانی که اطلاع‌رسانی به نابغه‌ها انجام‌نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام‌شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

 • کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد و مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به خدمات مربوط به نابغه‌ها انجام می‌شود به عهدۀ کاربری که اطلاعات هویتی وی ثبت شده است خواهد بود.

 • کاربر همۀ داده‌پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده‌پیام‌های ارسال‌شده از ناحیۀ نامبرده غیرقابل استماع است.

 • کاربر آگاه است با ثبت‌نام در سایت نابغه‌ها، ممکن است در راستای معرفی محصولات و یا اطلاع‌رسانی رویدادها، ایمیل و یا پیامی را از سایت نابغه‌ها دریافت نماید.

 • کاربر می‌پذیرد که نابغه‌ها ممکن است از طریق ارسال پیامک به شماره از قبل تعریف‌شده، یا ایمیل به نشانی اعلامی توسط کاربر در زمان احراز هویت، به‌عنوان راه ارتباطی نابغه‌ها با وی استفاده کند. کاربر آگاه است که احراز هویت ممکن است در بازه‌های زمانی که توسط نابغه‌ها تعیین می‌شود، صورت می‌گیرد. هر گونه پیامک مخابراتی یا ایمیل وب سایت با کاربر قابلیت استناد در محاکم قضایی را دارد.

شرایط پرداخت و خرید محصول :

 • درصورتی‌که کاربر با کلاهبرداری رایانه‌ای یا سایر جرایم رایانه‌ای یا بدون اخذ مجوز، به‌واسطه اطلاعات حساب بانکی و کارت‌بانکی شخص ثالث اقدام به خرید محصول نماید و بدین سبب نابغه‌ها متحمل خسارت ازجمله پرداخت هزینه اخذ وکیل، هزینه رفت‌وآمد به مراجع رسیدگی و هزینه دادرسی گردد و یا به پرداخت مبلغی محکوم گردد، مکلف به پرداخت 10 برابر هزینه‌های صورت گرفته به نابغه‌ها خواهد بود.

 • برای استفاده از دوره‌های غیر رایگان ملزم به پرداخت هزینه آن به شکل پرداخت اینترنتی می باشید. روش‌های پرداخت ما امن و معتبر می‌باشند و مسئولیت بروز مشکلات پرداخت وجه با استفاده از سایر روش‌ها، کاملا بر عهده خریدار خواهد بود.

 • فقط برای خرید از سایت نابغه‌ها باید ۱۸ سال داشته باشید. اگر زیر ۱۸ سال دارید، باید با نظارت یک والد یا قیّم قانونی این کار را بکنید که خودش دست‌کم ۱۸ سال سن داشته باشد، و این فرد بالغ مسئول تمامی فعالیت‌های شما خواهد بود. برای دیدن آموزش‌ها و یا استفاده از وبلاگ نابغه‌ها محدودیت سنی وجود ندارد.

قطع دسترسی و مسدود کردن حساب کاربری :

 • نابغه‌ها در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که عضویت یک کاربر می‌تواند برای نابغه‌ها یا سایر کاربران مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به محصولات نابغه‌ها را دارد، این موضوع متعاقباً به اطلاع کاربر می‌رسد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچ‌گونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت. مهم‌ترین مصادیق این بند به شرح زیر می‌باشد :

 • فروش و یا پخش محصولات آموزشی نابغه‌ها به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها

 • دور زدن سیستم امنیتی پلیر اختصاصی نابغه‌ها

 • فعال سازی روی ماشین مجازی

 • سوء استفاده از پلیر اختصاصی نابغه‌ها

 • در صورتی که کاربر با ایمیل یا شماره متعلق به دیگری اقدام به ثبت‌نام در سایت نابغه ها نماید؛

 • کاربر بیش از یک حساب کاربری داشته باشد؛ تبصره: در این حالت یکی از حساب‌ها به صلاحدید ما حذف و پنل کاربری مسدود می‌شود؛

 • هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به نام و اعتبار نابغه‌ها شود؛

 • به سبب اعمال مفاد بخش حاضر حساب کاربری کاربر مسدود شده باشد، ولیکن مجددا اقدام به افتتاح حساب کاربری نماید؛

 • در صورتی که کاربر از سایت نابغه‌ها، محصولی را خریداری نکرده باشد، می‌توانیم بدون هیچ دلیلی حساب کاربری وی را با ارسال اطلاعیه مسدود نماییم و دسترسی کاربر مذکور را حذف نماید.

روش‌های تحویل محصول :

 • پس از خرید و تسویه حساب کامل مبلغ سفارش توسط خریدار، پس از بررسی اطلاعات، لینک دانلود با کمی تاخیر در حساب کاربری خریدار درج میشود. عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی‌گردد و می‌بایست حداقل ۷۲ ساعت منتظر بمانید تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای شما ارسال گردد.

شرایط مرجوعی محصولات :

 • بازگشت وجه حداکثر تا 24 ساعت پس از پرداخت وجه و به شرط دانلود نشدن فایل‌ها امکان پذیر می‌باشد در غیر اینصورت امکان بازگشت وجه وجود ندارد. لطفا در نظر داشته باشید که اگر تنها بر اساس صلاحدید و تشخیص خودمان به این باور برسیم که شما از سیاست عودت وجه ما سوءاستفاده می‌کنید، این حق را برای خودمان محفوظ می‌داریم که حساب کاربری شما را معلق یا مسدود یا ملغی کنیم و استفاده ی کنونی یا آتی شما از سایت نابغه ها را محدود یا مسدود کنیم، بدون آنکه دینی برایمان ایجاد شود.

 • به‌منظور تائید بیشتر، در صورت تحقق موارد زیر یا موارد مشابه امکان مرجوع نمودن محصول امکان‌پذیر نیست: خرید اشتباه؛ خرید تکراری؛ عدم توجه به توضیحات و امکانات محصول؛ عدم توجه به نیازمندی‌های لازم جهت نصب و استفاده از محصول که در توضیحات درج‌شده است؛ عدم توانایی در استفاده از محصول به دلیل ضعف دانش فنی یا دانش علمی؛ عدم نیاز به محصول؛ عدم استفاده از محصول؛ عدم مغایرت اجرای پلیر اختصاصی نابغه ها با ضوابط و شرایط اعلامی

شرایط استفاده و اجرای محتوای آموزشی :

 • کاربر برای مشاهده پکیج‌های آموزشی باید پلیر اختصاصی نابغه‌ها را نصب کند. برای استفاده از پلیر اختصاصی باید از سیستم عامل‌های ویندوزی و Mac OS استفاده نماید. پلیر در ویندوز‌های 11 ، 10 و 8 در صورتی که ویندوز مشکل نداشته باشد و آخرین آپدیت‌ها نصب باشد به خوبی اجرا خواهد شد.

 • کاربر برای فعالسازی سریال و بررسی صحت فایل‌های آموزشی، نیاز به اینترنت دارد. دسترسی به اینترنت فقط جهت بررسی سریال فعالسازی می‌باشد و برای دانلود فیلم‌های آموزشی نخواهد بود در نتیجه از حجم اینترنت شما چیزی کم نخواهد شد ولی تا زمانی که از پلیر استفاده می‌کنید، باید اینترنت داشته باشید.

 • سریال‌های فعالسازی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، فقط مخصوص یک کامپیوتر و یک شخص می‌باشد. شما با خرید از وبسایت ما، می‌پذیرید سریال را با کسی به اشتراک نمی‌گذارید، واگذار نمی‌کنید، نمی‌فروشید، اجاره نمی‌دهید، قرض نمی‌دهید.

 • بعد از فعالسازی سریال روی سیستم، اسم قطعات سخت افزاری کامپیوتر شما مانند، نام و مدل پردازنده، کارت گرافیک و ... در دیتابیس ما ذخیره می‌شود.

 • تعویض سیستم فقط در صورتی که با اطلاع به پشتیبان‌های سایت از طریق تیکت صورت پذیرد، بار اول رایگان و از دفعات بعدی با پرداخت هزینه میباشد. هزینه ریست سریال برای پکیج سوپرلینوکس 200 هزار تومان، پکیج آموزش برنامه نویسی دارت و پایتون و لینوکس اِسِنشیالز 300 هزار تومان، پکیج فلاتر 500 هزار تومان می‌باشد. این هزینه ها در آینده ممکن است تغییر پیدا کند. منظور از تعویض سیستم، عوض شدن تمام قطعات سخت افزاری یک کامپیوتر و یا تعویض کامل لپ‌تاپ میباشد.

 • نصب مجدد ویندوز تا بی‌نهایت بار بلا مانع می‌‎باشد.

 • کاربر اجازه اجرای پلیر نابغه‌ها را بر روی ماشین‌های مجازی مانند vmware و یا virtualbox یا هر نوع مجازی ساز دیگر را نخواهد داشت و همینطور استفاده از ریموت دسکتاپ جهت دیدن آموزش‌ها مجاز نمی‌باشد.

 • در صورت وجود نرم افزارهای مخرب در سیستم ( نرم افزارهایی که باعث آسیب به پلیر نابغه‌ها میشود ) سریال فعالسازی پکیج‌های آموزشی برای شما غیرفعال میشود و همینطور اگر بر اساس صلاحدید و تشخیص خودمان به این باور برسیم که از عمد از این نرم افزارها استفاده شده است، این حق را برای خودمان محفوظ می‌داریم که حساب کاربری شما را معلق یا مسدود یا ملغی کنیم و استفاده‌ی کنونی یا آتی شما از محصولات نابغه‌ها را محدود یا مسدود کنیم، بدون آنکه دینی برایمان ایجاد شود.

 • در هر آپدیت، پلیر شامل تغییراتی خواهد بود که ممکن است شرایط استفاده از آن هم تغییر کند. تغییرات اطلاع رسانی خواهد شد و ادامه استفاده شما از پلیر به معنای پذیرش تغییرات جدید از طرف شما می باشد.

تعاریف :

 • فروشگاه آنلاین: فروشگاهی بر بستر اینترنت که امکان فروش و ارائه محصولات و دریافت وجه متقابل آن به‌صورت بر خط و بلادرنگ از طریق آن میسر است.
  محصولات آموزشی : کالاهایی که امکان ارائه و دریافت آن‌ها را طریق اینترنت وجود دارد.
  سایت نابغه‌ها: یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات آموزشی مانند آموزش برنامه نویسی و ...
  کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی است که از سایت نابغه‌ها استفاده می‌نماید. اشخاص با ثبت‌نام در سایت نابغه‌ها و فشردن دکمه ثبت‌نام اعلام می‌کنند که کلیه مفاد قرارداد را مطالعه کرده و بر اساس آن اقدام به بهره‌برداری از سایت نابغه‌ها می‌نمایند.
  خریدار: کاربری است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی، اقدام به ثبت سفارش و پرداخت هزینه محصولات مورد عرضه در سایت نابغه ها می‌نماید.
  حساب کاربری : حساب کاربری کاربر در سایت به آدرس https://nabegheha.com که کاربر از طریق این حساب می‌تواند فهرست محصولات خریداری‌شده به همراه سریال‌های فعال‌سازی خود را مشاهده کند. مشخصات کاربر در آنجا ثبت‌شده و قابل‌ویرایش و بروز رسانی است.
  تیکت: سند الکترونیکی که حاوی مکاتبات خریداران با نابغه‌ها می‌باشد.
  سیستم جامع تیکت: قابلیتی در حساب کاربری کاربران است که کلیه مکاتبات الکترونیکی خریداران با نابغه‌ها در آنجا ثبت و از طریق شماره تیکت قابل‌پیگیری است.
  پشتیبانی: منظور از پشتیبانی، پاسخگویی به سوالات و ابهامات خریدار، صرفا در زمینه نرم افزاری ( پلیر اختصاصی نابغه‌ها ) و محتوا و مفاد آموزشی پس از ثبت تیکت میباشد.کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان نابغه‌ها و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با سایت نابغه‌ها است، ملغی است.