با قابلیت جدید Shazam هیچ آهنگی را از دست نمی‌دهید

تصورش را بکنید، یک موسیقی در حال پخش است و می‌خواهید سریع اسم‌اش را در بیاورید؛ با این حال، تا اپ Shazam را باز کنید، این اپ به موسیقی گوش کند و اسم‌اش را بگوید، موسیقی تمام می‌شود! محبوب‌ترین نرم‌افزار تشخیص موسیقی، با قابلیت جدیدی به روزرسانی شده است. قابلیتی که نیاز به باز کردن اپ را از بین می‌برد.

 

در سریع‌ترین حالت ممکن، تا به امروز تنها می‌توانستید از قابلیت ۳D Touch آیفون‌های جدید استفاده کنید و بدون باز کردن Shazam شروع به تشخیص یک آهنگ کنید. با این حال، قابلیت Auto Mode حتی دیگر نیازی به فشردن آیکون اپ را هم ندارد.

قابلیت Auto Shazam که در نسخه‌ی ۶٫۶٫۰ این اپ افزوده شده، کاری می‌کند تا Shazam همیشه مشغول گوش کردن باشد. پس از فعال کردن این قابلیت، آیکون کوچکی در نوار بالای گوشی‌تان می‌بینید. این آیکون بدین معناست که Shazam در حال گوش کردن است. این اپ هر موسیقی که می‌شنود را ذخیره می‌کند تا بعدا به آن رجوع کنید و موسیقی‌هایی که در پس‌زمینه و اطراف‌تان پخش می‌شده‌اند را شناسایی کنید.

 

auto-shazam-mode

 

البته هنوز نمی‌دانیم این قابلیت Shazam قرار است دقیقا چه قدر باتری مصرف کند؛ هر چه باشد میکروفون گوشی‌تان همیشه روشن و گوشی همیشه در حال ارسال صدا است.avatar